11.01.2023 13:06

Триває проєкт «Cash for work Ukraine»

63be98679e8f0__2.jpg

Ось уже місяць, як на території нашої громади успішно реалізується спільний проєкт Кобеляцької міської ради, Всеукраїнської організації «Українські рубежі» та Польського центру міжнародної допомоги (РСРМ) «Cash for work Ukraine».

Жителі Харківської, Донецької, Луганської та Херсонської областей через вторгнення рф на територію України змушені були покинути свої домівки та шукати прихисток на кобеляччині.

Близько п’ятдесяти внутрішньо переміщених осіб, які наразі мешкають на території старостинських округів та адміністративного центру Кобеляцької міської територіальної громади, займаються заготівлею дров для закладів соціальної сфери, які належать до комунальної власності громади, розчищають від молодої парослі території біля колишніх адміністративних будинків та пусток приватного сектору, прибирають стихійні сміттєзвалища, розвантажують і фасують продуктові набори тощо.

Вкотре закликаємо жителів нашої громади не створювати стихійні сміттєзвалища, сортувати та викидати побутові відходи у відведених для цього місцях та дотримуватися правил благоустрою Кобеляцької громади.

63be985d73e3f.jpg 63be985d88d0a.jpg 63be985f29d42.jpg 63be985f525ea.jpg