10.01.2023 09:55 248
До уваги мешканців громади!
Повідомляємо, що у січні 2023 року, відбуватиметься виїзний прийом громадян заступниками міського голови та спеціалістами апарату виконавчого комітету Кобеляцької міської ради у адміністративних центрах старостинських округів відповідно до затвердженого графіка.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини