05.01.2023 12:39

Відтепер застосунок «Повітряна тривога» є на ПК та ноутбуках

63b6a99fe9ea0__povitryana-trivoga-1102x620.jpg

Раніше застосунок працював лише на телефоні, але ІТ-спеціалісти з NIX розробили нову програму для Windows.

Наразі програма підійде для будь-яких установ із власною системою оповіщення. Головне, щоб був інтернет та колонки.

За функціоналом вона схожа з мобільним додатком, утім фактично писалася з нуля. Робота тривала близько двох місяців. У проєкті взяли участь розробники з багаторічним досвідом створення продуктів для Windows.

Усі версії продукту взаємодіють із єдиною системою оповіщення.Тож у разі небезпеки в певному регіоні України повідомлення про повітряну тривогу надходить на домашній ПК чи ноутбук з ОС Windows.

Усі версії застосунку «Повітряна тривога» доступні за посиланням.

Застосунок «Повітряна тривога» розробили компанія Ajax Systems та IT-компанія stfalcon.com за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажували 14,5 мільйонів разів.