05.01.2023 08:24

Створено нову підсистему Єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб

63b66dea8c07a__324073232_2087388454794304_5900753383028415778_n.jpg

Нова підсистема  стане ефективним інструментом для вирішення гуманітарних проблем переселенців. Система суттєво удосконалила процес пошуку ВПО на районному, регіональному та центральному рівнях, розширила його критерії та відобразила результати з підсумком і можливістю вивантаження його для використання в роботі.

Також за допомогою ІПС став можливим пошук та відбір інформації про потреби ВПО: продуктові набори, зимовий одяг чи взуття, влаштування дітей в школу чи садок, лікування та реабілітаційні заходи тощо. Ця інформація важлива для прогнозування і оцінки потреб внутрішньо переміщених осіб та ефективного гуманітарного реагування. Наразі підсистема тестується в 10 районах Києва і до кінця січня буде впроваджена по всій території України.

Працівники органів соціального захисту населення та зацікавлені центральні органи виконавчої влади відтепер можуть здійснювати в базі ВПО онлайн пошук інформації про внутрішньо переміщених осіб за 42 реквізитами та їх довільною комбінацією, наприклад:

🔸за даними довідки ВПО;

🔸за адресним місцем проживання;

🔸за місцем реєстрації;

🔸за соціальним статусом;

🔸за наявністю інвалідності та іншими критеріями.