04.01.2023 14:46

Ще одна тяжка втрата

63b575bce4b00__Слайд1.JPG

03 січня 2023 року у населеному пункті Курахове на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув наш земляк – офіцер Національної гвардії України Онікієнко Руслан Сергійович. Церемонія прощання з Героєм відбудеться за кілька днів. Про дату та час повідомимо додатково.

Біографічна довідка:

Онікієнко Руслан Сергійович народився 21 березня 1993року в с. Сухинівка Кобеляцького району Полтавської області.

У 2010 році закінчив Кобеляцький навчально-виховний комплекс № 1 та вступив до Полтавського професійно-технічного училища № 23 де отримав професію електрозварювальника.

У жовтні 2011 року був призваний на військову строкову службу. Під час якої виявив бажання вступити до Національної Академії внутрішніх справ, яку закінчив у 2016 та отримав спеціальність «Психологія».

З 2016 року проходив військову службу в Національній гвардії України на посаді начальника служби психологічного забезпечення військової частини. Майор.

Товариський, користувався авторитетом, полюбляв спорт, член ФК «Динамо - Академія».

Мав дружину та чотирирічного сина.