31.12.2022 15:47

Шановні жителі та гості Кобеляцької громади!

63b03dfe1e3e4__Buhcom_NY_News.jpg

Цей Новий рік ми відзначатимемо по-іншому: без святкових салютів та гучного сміху, головних ялинок у містах. Все це наслідки загарбницького вторгнення росії на територію нашої держави. 2022 рік видався дуже важким для кожного з нас, та все ж ми перекидаємо і цю трагічну сторінку історії.

Бажаю, щоб прийдешній 2023 рік, приніс у кожну оселю світло і тепло, щоб завжди було мирне небо без ворожих ракет, щоб не було дитячих сліз, щоб наші захисники звільнили від окупанта кожен населений пункт та щоб батьки дочекалися своїх синів і дочок.

Тримаємо стрій заради майбутнього наших дітей, адже саме для них новорічні свята є найулюбленішими. Віримо у Перемогу, віримо у мирне та щасливе майбутнє!

З прийдешніми святами вас!

В. п. Кобеляцького міського голови

секретар міської ради                                               Василь ФЕЩЕНКО