28.12.2022 16:04

Чергова допомога для лікарні

63ac4da50fa59__IMG_5075.jpg

Зміцнення матеріально-технічного бази Кобеляцької міської лікарні – це запорука підвищення якості надання медичних послуг пацієнтам у лікувальному закладі.

Завдяки співпраці Кобеляцької міської ради, міжнародного благодійного фонду «Ukrainian Canadian Social Services-Vancouver» та благодійного фонду «Україна в броні» комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцька міська лікарня» додатково отримало 8 функціональних ліжок і матраців до них, подушки і ковдри, шланги до апаратів ШВЛ, кисневі маски, системи для рідин, повітровід, підгузки для дорослих та інше.

Кисневі маски та шланги до апарату штучної вентиляції легень будуть використовуватися в інфекційному відділенні для лікування хворих на COVID.

Функціональні ліжка будуть встановлені у паліативному, травматологічному та хірургічному відділеннях міської лікарні. Вони слугуватимуть хворим, яким тривалий час призначено постільний режим. Особливо це потрібно пацієнтам після травм та операцій.

Кобеляцька міська рада і надалі працюватиме для поліпщенням матеріально-технічного стану лікувального закладу.

63ac4d907f8ea.jpg 63ac4d90e32d5.jpg 63ac4d911d8d8.jpg 63ac4d9169a7a.jpg