28.12.2022 12:47

Команда «Лідер 2010» отримала срібло у Всеукраїнському турнірі з футзалу «Промінь мрії CUP»

63ac1f479b171__IMG-709c88ce7c14e99915729690bb20ea63-V.jpg

У середині грудня у м. Горішні Плавні проходив Всеукраїнський турнір з футзалу «Промінь мрії CUP» серед команд юнаків 2010 року народження.

Кобеляцьку дитячо-юнацьку спортивну школу представляла команда «Лідер» (тренер Віктор Білорибець). Всього змагалися 10 команд, які були поділенні на 2 підгрупи. У підгрупу з нашими футзалістами потрапили команди: «Гірник Спорт» (м. Горішні Плавні), «Ворскла 2» (м. Полтава), «Ягуар» (м. Кременчук) та СК «Геологія» (с. Галещина).

Змагання проходили 3 дні, по дві гри кожного.

Першого дня команда «Лідер» виграла у одноліток з команд «Ягуар» та СК «Геологія» з рахунком 3:0 та 5:1відповідно. Другий день змагань був менш вдалим. Перша гра закінчилася перемогою над командою юнаків «Ворскла» 4:0.

У другій грі хлопці поступилися гравцям із команди «Гірник Спорт» з рахунком 1:0.

За підсумками матчів футзалісти команди «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ посіли І місце у своїй групі та здобули право грати у півфіналі, де зустрілися з командою «Зірочка» (м. Кропивницький). З рахунком 1:0 команда «Лідер» вийшли у фінал турніру.

У фіналі юнаки команди Кобеляцької ДЮСШ зустрілися з командою «Ворскла 1» з м. Полтава та поступилися супернику з рахунком 6:0 і посіли ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з футзалу «Промінь мрії CUP».

Кращим гравцем змагань визнано Ярослава Малеку, а кращим воротарем – Івана Гуєвського.

63ac1f054c97b.jpg