24.12.2022 11:40

Шановні працівники архівних установ громади!

63a6c93069cd1__24-grudnya.jpg

Робота працівника архівної установи складна і відповідальна. Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям.

Переконаний, що ваш професіоналізм і висока відповідальність, відданість обраній справі і надалі будуть запорукою примноження нетлінних духовних надбань рідного народу.

Тож зичу аби ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала вам радість та задоволення. Бажаю міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

В. п. Кобеляцького міського голови

секретар міської ради                                                          Василь ФЕЩЕНКО