24.12.2022 11:00

Сплати компослуги та підтримай комунальників

63a6bfd71cf94__e9dcab5b7f306f5a74c66c06b7342081.jpeg

Кобеляцька міська рада звертається до усіх жителів громади з проханням сплатити за послуги з водопостачання холодної води та вивезення побутових відходів комунальному підприємству «Водоканал Плюс».

Наразі рахунки комунального підприємства арештовані, а це унеможливлює надання повноцінних послуг із вивезення сміття та забезпечення водою жителів громади.

Окрім того, значна кількість жителів сплачує невчасно, або взагалі не платить за комунальні послуги. А це, у свою чергу, призводить до заборгованості ККП «Водоканал Плюс» за електропостачання, придбання запчастин, матеріалів, палива, та заборгованості зі сплати обов’язкових платежів, заробітної плати, податків та зборів, які надходять до міського бюджету.

Тому з метою недопущення повної фінансової збитковості комунального підприємства «Водоканал Плюс» наполегливо просимо розрахуватись із заборгованістю та надалі вчасно здійснювати оплату за надані послуги.

Сподіваємось на ваше розуміння ситуації та громадську свідомість.