22.12.2022 18:57

Відбулись змагання Гімназіади школярів

63a48ccbf389e__1498289800_sportivnyy-klub-sportivnye-sekcii-v-hnure-sekciya-basketbol.jpg

22 грудня 2022 року в спортивному комплексі «Іскра» відбулися змагання з баскетболу серед юнаків у залік міської Гімназіади школярів.
Участь взяло 3 команди: ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» (директор Я. Постольник, вчитель О. Данко), ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О. Гончара» (т. в. о. Л. Пелюхня, вчитель С. Євсеєнков) та Іванівський ліцей (директор В. Кішінський, вчитель Д. Гресь). Змагання проводилися за коловою системою.
Команда юнаків ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О. Гончара» виборола 1 місце, ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» - 2 місце, команда юнаків Іванівського ліцею зайняла 3 місце.

Кращим захисником змагань став Сергій Лисенко (Іванівський ліцей), кращим нападником Владислав Пищита (ОЗ «Кобеляцький ліцей №1) та кращим гравцем Матвій Луценко (ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О. Гончара»).

Команди-призери та кращі гравці нагороджені грамотами.