21.12.2022 14:16

Поради щодо безпечної експлуатації акумуляторів

63a3f52aad39d__321044074_464431602552691_2768366895149460532_n.jpg

У зв’язку з плановими та аварійними відключеннями електроенергії громадяни використовують у побуті не лише генератори, а й акумулятори з інвертором. За допомогою поєднання останніх двох приладів можна підключити різне побутове обладнання. Неправильна експлуатація акумулятора може стати причиною пожежі в будинку.

Ось кілька основних порад, які допоможуть уникнути непередбачуваних ситуацій

- Варто купувати лише сертифіковану продукцію та використовувати лише відповідно до інструкцій виробника

- Не кидати акумулятори, стукати по ним

- Не можна стимулювати замикання позитивної та негативної клеми

- Не можна самостійно розбирати корпус акумулятора, адже при взаємодії з інструментами може спровокувати коротке замикання

- Не можна штучно нагрівати акумулятор

🔴Акумулятор може вибухнути під час зарядки, особливо якщо він автомобільний і не призначений для використання у побуті.

🔴Вибух літієвого акумулятора може виникнути якщо його поставити на швидку зарядку. Він повинен розряджатися та заряджатися у стандартному режимі.

🔴Для кислотного акумулятору є небезпечним замерзання. Він може вибухнути від різкого перепаду температур. Його не можна штучно зігрівати та залишати на морозі.