21.12.2022 17:27

Прийнято бюджет громади на 2023 рік

63a325c88f630__IMG_4949.jpg

20 грудня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання, яке провів виконуючий повноваження міського голови-секретар міської ради Василь Фещенко.

Участь у роботі засідання взяли заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, комунальних установ міської ради, депутати Полтавської районної ради та представники засобів масової інформації.

Формуючи порядок денний, депутати відповідно до висновків засідань профільних комісій додатково включили ряд питань.

Першим питанням, яке розглянули присутні у залі, було «Про бюджет Кобеляцької міської територіальної громади на 2023 рік». Начальник фінансового відділу міської ради повідомив, що до проєкту рішення, який був запропонований депутатам, є доповнення, а саме: включена освітня субвенція в сумі 96 708 600 грн.

Доходи бюджету Кобеляцької міської територіальної громади визначено у сумі 232 617 116 грн, у тому числі: загального фонду складатимуть – 231 762 416 грн та спеціального фонду – 854 700 грн.

Також передбачено видатки у сумі 232 617 116 грн, у тому числі: загального фонду – 231 762 416 грн та спеціального фонду – 854 700 грн.

Головним розпорядникам коштів видаткова частина бюджету громади розподілена таким чином:

• Виконавчому комітету – 74 533 100 грн;
  • Відділу освіти – 136 209 300 грн;
  • Відділу культури, туризму молоді та спорту – 18 513 9 грн.

У ході обговорення даного питання голова постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін Таміла Шевченко запропонувала поставити на голосування пропозицію профільної комісії щодо зменшення суми коштів для виконавчого комітету міської ради на 2023 рік у сумі 2 775 090 грн. Під час голосування рекомендації профільної постійної комісії не набрали необхідної кількості голосів.

У результаті головний фінансовий документ громади на 2023 рік, запропонований фінансистами міської ради, був підтриманий одноголосно.

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України дане рішення буде опубліковане у десятиденний строк з дня його прийняття у інформаційно-рекламному тижневику «Ехо».

Також депутати одноголосно підтримали зміни до показників бюджету на 2022 рік, якими передбачено в межах загального обсягу бюджетних асигнувань головних розпорядників коштів – Виконавчому комітету міської ради та Центру надання соціальних послуг провести розрахунки по оплаті праці та оплаті енергоносіїв.

Цього дня депутати також підтримали затвердження нових місцевих Програм та внесли зміни до діючих, виклавши їх у новій редакції.

Народні обранці також прийняли ряд майнових питань та питань, які стосуються життєдіяльності громади, а саме: руху автомобільного транспорту від з’їзду з автомобільної дороги державного значення Н-31 (116-й кілометр) до вулиці Покровська (мікрорайон старої Свято-Покровської церкви) та відокремлення місць для здійснення торгівлі від проїжджої частини на площі Перемоги у м. Кобеляки.

Загалом цього дня депутати прийняли рішення по п’ятнадцяти питаннях.

У «Різному» керівник ККП «Водоканал Плюс» Сергій Ткаченко інформував депутатів про проведену роботу комунальниками за останні три місяці поточного року. Працівниками підприємства проводились ремонти вуличних водогонів, забезпечувались твердим паливом об’єкти соціальної сфери громади. Закуплено пісок та сіль і підготовлено техніку до розчищення снігу.

Наголосив, що підприємство також отримало дохід в сумі 2 062 290, 44 грн, сплатило податкову заборгованість у сумі 500 тис. грн.

Окрім того, закупило відвал до автомобіля МАЗ та у планах придбати генератор для безперебійного постачання води жителям міста під час тривалого відключення електроенергії. Також на території підприємства функціонує пункт обігріву.

Та все ж ситуація складна через блокування рахунків підприємства по виконанню рішення суду, що значно ускладнює роботу комунальників.

Також депутати вкотре обговорили питання відключення електроенергії на території громади. Наразі знову введенні відключення -4/+2, що унеможливлює роботу закладів, які надають послуги населенню, та закладів освіти. У ході його обговорення було вирішено повторно звернутися до АТ «Полтаваобленерго» та Полтавської ОВА щодо включення цих закладів до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

63a325c0723da.jpg 63a325c098450.jpg 63a325c13d53b.jpg