21.12.2022 15:13

Інформує Головне управління ДПС у Полтавській області

63a306d1e8302__dfs-dps2.png

ПДВ. Запитували? Відповідаємо!

Який термін реєстрації податкових накладних/ реєстрів коригування в єдиному реєстрі податкових накладних за операціями, здійсненими в період лютий - травень 2022 року платниками єдиного податку за ставкою 2 % (тобто щодо операцій з постачання, здійснених до такого переходу)?

Абзацом п’ятим підпункту 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX Податкового Кодексу України визначено, що платники єдиного податку за ставкою 2% зобов’язані за операціями з постачання товарів/послуг, здійснених, починаючи з лютого 2022 року і до дня переходу на сплату єдиного податку за ставкою 2%, забезпечити в ЄРПН реєстрацію таких ПН/РК протягом 60 календарних днів з дня переходу на систему оподаткування, на якій такі платники податку перебували до переходу на сплату єдиного податку за ставкою 2% (відновлення реєстрації платника ПДВ).

Поділитись
Дізнайтеся також