21.12.2022 14:43

Інформує Головне управління ДПС у Полтавській області

63a30313cecd2__ПДВ.jpg

ПРЕС-РЕЛІЗ від 19.12.2022 р. ПДВ. Платниками Полтавщини забезпечено надходження ПДВ до Державного бюджету на понад 4 млрд

За інформацією управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Полтавській області протягом січня-листопада 2022 року забезпечено надходження ПДВ до Державного бюджету в сумі   4 млрд 560,0 млн гривень, що на 104,0 млн гривень більше надходжень за відповідний період 2021 року.

За одинадцять місяців поточного року на розрахункові рахунки платників області відшкодовано суму ПДВ у розмірі 815 млн 494,8 тис. гривень.

Як проінформувала пресу заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві – 1 млрд 724,9 млн грн., а також від СГД-юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло - 1 млрд 307,1 млн грн., Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 415,2 млн грн., Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 312,7 млн грн., Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 310,4 млн грн., Карлівського, Машівського та Чутівського – 305,8 млн грн., окрім того, підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 223,4 млн гривень.

В Головному управлінні ДПС в області підкреслили, що постійно перебувають на зворотньому зв’язку з платниками, використовуючи такі можливості, як: гарячi лінії та комунікаційну податкову платформу,  субсайт Головного управління ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС, офіційну сторінку ГУ ДПС в області у соціальній мережі Facebook, а також YouTube канал Головного управління ДПС у Полтавської області .

Поділитись
Дізнайтеся також