19.12.2022 16:13

Комісія підтримала бюджет громади на 2023 рік

63a071933cdc0__IMG_4895.jpg

Сьогодні, 19 грудня, Таміла Шевченко провела засідання постійної комісії з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін.

Участь у роботі комісії взяли виконуючий повноваження міського голови-секретар міської ради Василь Фещенко, заступники міського голови Олена Стаднікова та Сергій Омельченко, керівники комунальних установ та структурних підрозділів міської ради, депутати Полтавської районної ради Олег Решетило й Олександр Ломаков та депутати міської ради Андрій Мельник і Вікторія Омеляненко.

Одним із найважливіших питань порядку денного засідання було розгляд бюджету Кобеляцької міської територіальної  громади на 2023 рік.

Зі слів начальника фінансового відділу міської ради Андрія Дацка, доходи бюджету Кобеляцької міської територіальної громади планується затвердити у сумі 160 493 116 грн, у тому числі: загального фонду складатимуть – 159 638 416 грн та спеціального фонду – 854 700 грн.

Проєктом рішення передбачено видатки у сумі 160 493 116 грн, у тому числі: загального фонду – 159 638 416 грн та спеціального фонду – 854 700 грн.

Окрім того, передбачено резервний фонд у розмірі 1 000 000 грн, що становить 0,62% видатків загального фонду бюджету Кобеляцької міської територіальної громади.

Під час засідання комісії її члени детально розглянули статті видатків, які передбачені у проєкті бюджету, зробили деякі зауваження та внесли зміни, погодивши у підсумку його винесення на чергову сесію міської ради.

Також члени профільної комісії розглянули ряд питань, які стосуються затвердження місцевих Програм на наступні роки: підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України; розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Кобеляцька міська лікарня»; національно-патріотичного виховання дітей та молоді; діяльності та утримання трудового архіву. У ході їх розгляду члени комісії детально ознайомилися з метою, заходами та джерелами фінансування зазначених Програм.

Члени профільної постійної комісії також розглянули питання, які стосуються майна комунальної власності та ін.

У підсумку, всі питання, які були включені до порядку денного, комісія рекомендувала внести на розгляд двадцять восьмої сесії міської ради восьмого скликання.

63a071874e347.jpg 63a07187c7bd4.jpg 63a071889eef6.jpg