19.12.2022 13:56

Інформує Головне управління ДПС у Полтавській області

63a051b31ca72__dfs-dps2.png

ПРЕС-РЕЛІЗ від 14.12.2022 р. Державний бюджет

За січень-листопад поточного року платники Полтавщини перерахували до зведеного бюджету понад 58 млрд гривень

Завдяки сумлінності, відповідальності та повноті сплати податків полтавцями, державний бюджет усіх рівнів отримав впродовж січня-листопада 2022 року платежів в сумі 58 млрд 291,6 млн гривень.

До державного бюджету за одинадцять місяців поточного року зібрано платежів в сумі 42 млрд 366,5 млн грн, в т.ч. до загального фонду державного бюджету збір склав 42 млрд 351,4 млн гривень.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків загального фонду державного бюджету надходження склали: по податку на доходи фізичних осіб –3 млрд 392,3 млн грн, в тому числі по військовому збору – 806,8 млн грн; по податку на прибуток – 5 млрд 825,6 млн грн; по ПДВ – 4 млрд 600,0 млн грн; по акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 1,9 млн грн; акцизному податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) – 52,9 млн грн; по рентній платі за користування надрами – 28 млрд 277,5 млн грн; по екологічному податку – 138,4 млн грн; по частині чистого прибутку (доходу) – 13,0 млн гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень до загального фонду державного бюджету складає 11 млрд 227,7 млн грн, або 36,1 відс., в тому числі: по податку та збору на доходи фізичних осіб – на 19,5 відс., в тому числі по військовому збору на 14,2 відс., по ПДВ – на 2,3 відс., по акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – на 25,7 відс., по акцизному податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) – на 65,0 відс., по рентній платі за користування надрами – на 76,9 відсотка.

Головне управління ДПС у Полтавській області висловлює вдячність платникам податків за своєчасне наповнення бюджету та підтримку нашої держави. Вкотре нагадуємо, що виконуючи функції податкової служби, як сервісної та контролюючої, з високим рівнем довіри у суспільстві, в рамках єдиної  інформаційної політики податківці щодня пропонують платникам податків, громадянам, представникам інститутів громадського суспільства  - актуальні інформаційні матеріали, анонси, роз’яснення та коментарі фахівців за допомогою основних інфоресурсів: офіційного вебпорталу Державної податкової служби України https://tax.gov.ua/; субсайту  ГУ ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС  https://poltava.tax.gov.ua/.

Поділитись
Дізнайтеся також