19.12.2022 09:20

Виїзний прийом громадян у Світлогірському старостаті

63a010ef44462__зображення_viber_2022-12-13_17-31-15-418.jpg

Днями заступник міського голови Олена Стаднікова відвідала один із найбільших старостинських округів – Світлогірський, де спільно з керівниками відділів міської ради провела виїзний прийом громадян.

Звернення місцевих жителів стосувались: компенсації грошових виплат власникам будинків за поселення ВПО; призначення субсидій; встановлення пільг учасникам бойових дій; вчинення нотаріальних дій; питання оформлення спадщини та ін.

Найбільш актуальними для мешканців старостату залишаються питання реалізації права в одержанні земельних ділянок, зокрема, для ведення особистого селянського господарства. Олена Стаднікова та керівники відділів міської ради надали заявникам вичерпні роз’яснення.

У ході робочого візиту також було оглянуто новозбудовану Світлогірську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Під час розмови з медичним персоналом лікувального закладу були обговорені питання можливостей покращення надання медичних послуг.

Окрім того, цього дня Олена Володимирівна мала можливість поспілкуватися з внутрішньо переміщеними особами, обговорити актуальні питання, які їх турбують та разом з працівниками міської ради здійснила видачу продуктових наборів даній категорії громадян, які проживають на території старостинського округу.

63a010dcb1924.jpg 63a010dcbc617.jpg 63a010dd35d49.jpg 63a010dd4c36f.jpg