14.12.2022 21:44

Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

639a288716a5e__ддддддддд.jpg

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цей день встановлений Указом Президента на згадку про завершення будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС у 1986-му році. Це захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив атома, що вийшов з-під контролю.

З нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, сьогодні у Кобеляках відбулися урочистості заходи біля пам’ятного знаку Чорнобильської катастрофи. Участь у заході взяли представники міської влади, ліквідатори, члени їх сімей.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку, подякували учасникам тих подій за їх неоціненний подвиг та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.

Пам’ятаємо тих, хто ціною надлюдських зусиль, власного здоров’я, а, часом, і життя, захищав від невидимого ворога не тільки Україну, а й усе людство.

Вічна слава героям-ліквідаторам!

Дякуємо вам!