14.12.2022 17:07

Шість нагород для Кобеляк

6399e705788b8__зображення_viber_2022-12-12_10-02-35-590.jpg

10 грудня 2022 року в м. Полтава пройшли відразу два Чемпіонати Полтавської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2009-2010 та 2011 років народження і молодші, які були організовані обласним Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту й Федерації настільного тенісу Полтавщини провели турніри.

У змаганнях взяли участь 56 юних любителів малої ракетки. Команду Кобеляцької міської ради представляли юні вихованці групи настільного тенісу ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» - Смірнова Анна, Коваленко Юлія та Царичанський Ярослав.

Команда завоювала шість медалей, п’ять з них найвищої проби і одна бронзова. У одиночних розрядах Юлія Коваленко 2011 року народження і молодших стала першою, Анна Смірнова святкувала перемогу у групі 2009-2010 року народження.

У парному розряді наші Юлія Коваленко разом з Евеліною Крук із Лохвиці, та Анна Смірнова з Веронікою Феруль із Семенівки теж стали чемпіонами області. Ще по одній нагороді Юлія Коваленко у парі з Дмитром Максютою з Кременчука отримали золото, а Анна Смірнова з Юрієм Завадським з Гребінки - бронзу у змішаних розрядах.

У підсумку наша тенісистка Юлія Коваленко стала абсолютною чемпіонкою області. Вона перемогла в усіх розрядах.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації.

Більше фото на сторінці у Фейсбук

Борис Андронов, вчитель фізичної культури

ОЗ «Кобеляцький ліцей №1»