14.12.2022 16:46

Перевірка дотримання цінової політики

6399e28de0025__news_1615461802_6049fdaa310ed.jpg

Місцевою робочою групою у складі головного спеціаліста сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради, представників територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби та Головного управління національної поліції  в Полтавській області продовжується  робота щодо проведення  контрольних заходів на предмет дотримання суб’єктами господарювання вимог застосування цінової надбавки в  роздрібній торгівельній мережі Кобеляцької громади.

Нагадаємо, що Урядом введено регулювання цін на окремі продовольчі товари, що мають істотну соціальну значущість шляхом встановлення обов’язкового для суб’єктів господарювання граничного рівня торговельної надбавки (націнки) в розмірі не більш як 10 відсотків (п. 4112 постанови Кабінету Міністрів України від 12.09.2020 № 1236).

До таких продовольчих товарів належать:

• борошно пшеничне вищого сорту;
  • батон;
  • хліб житньо-пшеничний;
  • молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці);
  • птиця (тушка куряча, четвертина тушки курячої);
  • яйця курячі категорії С1;
  • олія соняшникова рафінована.

З метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану та  задоволення потреб населення товарами першої необхідності за економічно обгрунтованими цінами Кобеляцька  міська рада  закликає суб’єктів господарювання  не  допускати необґрунтованого підвищення цін на товари, які мають істотну соціальну значущість для населення.