14.12.2022 12:26

Подяка від міської ради

6399a5bfac102__08875077.png

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради висловлює щирі слова вдячності ТОВ «АФ Добробут» в особі Анатолія Таранушича, який є депутатом Кобеляцької міської ради, а також – місцевим приватним підприємцям (перевізникам) – Ростиславу Прійдану та Владиславу Труховському, депутату Кобеляцької міської ради Роману Киценку за допомогу у наданні транспортних засобів для перевезення гуманітарного вантажу для внутрішньо переміщених осіб.

Також дякуємо чоловічій частині трудових колективів навчальних ліцеїв № 1, № 2 та гімназії № 3 міста Кобеляки, територіального Центру соціального обслуговування населення, апарату виконавчого комітету міської ради, відділу культури, туризму, молоді та спорту і внутрішньо переміщеним особам, які за останні кілька тижнів, у складних погодних умовах та без світла, розвантажували гуманітарну допомогу, яку отримувала Кобеляцька міська рада.

Загалом, сильною частиною жителів нашого міста було завантажено та розвантажено понад 20 тонн гуманітарного допомоги, а це – інституційні набори для місць компактних поселень, шкільні набори для закладів, де навчаються діти ВПО, дитячий та жіночий одяг, засоби гігієни, пледи, посуд, продуктові набори та продукти харчування.

ДЯКУЄМО УСІМ. РАЗОМ МИ ЗДОЛАЄМО ТРУДНОЩІ!