13.12.2022 19:58

Волейбольні змагання

6398bd7fc0e1a__volleyball-rules-h3.jpg

11 грудня відбулися ігри розіграшу кубку з волейболу серед чоловічих команд Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос».

У змаганнях взяло участь п’ять колективів з Білицької, Омельницької, Щербанівської, Мачухівської та Кобеляцької територіальних громад.

Кобеляцьку громаду представляли вихованці місцевої ДЮСШ - Донченко Дмитро, Грищенко Ростислав, Червоний Олександр, Борохович Дмитро, Лещенко Денис, Васецький Ренат, Проскурня Денис, Пащенко Артем, Варич Андрій та Галькович Владислав.

За результатами змагань наші волейболісти у своїй групі посіли ІІ місце. Перше здобули спортсмени з Омельницької громади.

У другій групі місця розділилися таким чином: І місце виборола команда Щербанівської громади, ІІ місце посіли учасники команди Білицької, а ІІІ – здобули гравці, які представляли Мачухівську громаду.

Директор ДЮСШ - Сабіров Руслан, тренер команди - Олег Золотухін.