12.12.2022 18:27

Наші футзалістки у Чемпіонаті України з футзалу

639756cc2e775__football.jpg

9 грудня 2022р. стартував Чемпіонат України Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2022-2023р. Участь у цьому сезоні візьмуть 12 команд , розділених на три групи по територіальному принципу.

Спочатку команди зіграють між собою в групах у два кола, потім по дві кращих вийдуть до фінальної шістки. Нагадаємо нашим читачам , що у сезоні 2020-2021 років змагання розпочались і не закінчились через карантинні обмеження в зв’язку COVID-19. У сезоні 2021-2022 років не було закінчено через введення воєнного стану.

Старша група дівчат Кобеляцької ДЮСШ у третій раз поспіль бере участь у цих змаганнях. До групи «А» ввійшли: МСК «Дніпро» (м. Черкаси), ЖФК «Синельникове» (Дніпропетровська область), «Лідер» Кобеляцька ДЮСШ, «АвтоРІА» (м. Одеса). До групи «В» потрапили: «Луганочка» (Луганська область), «Поділля» (Вінницька область), КДЮСШ «Олімп» (м. Славутич), «Будстар» (м. Київ). У групі «С» гратимуть: «Ладомир» (м. Володимир-Волинський), ЖФК «Буг-Сокаль» (Львівська область), «Легіон» (м.Луцьк), ДЮСШ - 1 (м. Хмельницький).

9-11 грудня в м. Черкаси відбувся 1 тур змагань. Кобеляцькі футзалістки першу гру виграли у команди з м. Одеси «АвтоРІА» з рахунком 18:1. У другій грі також здобули перемогу в МСК «Дніпро» (м. Черкаси) рахунок 8:1.

2 тур відбудеться 23-25 грудня в м. Черкаси. Тож маємо 6 залікових балів і 1 місце у групі «А».

Руслан САБІРОВ, директор Кобеляцької ДЮСШ