12.12.2022 18:19

Відбулися змагання V міської Гімназіади школярів з настільного тенісу

639754b6e9f90__1.jpg

08 грудня 2022 року в спортивному залі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» відбулися змагання V міської Гімназіади школярів з настільного тенісу.

Участь у змаганнях взяли команди двох опорних закладів «Кобеляцький ліцей №1» та «Кобеляцький ліцей №2імені Олеся Гончара», Іванівський та Шенгурівський ліцеї. Серед гімназій участь взяли команди: Василівської, Вільховатської та Бродщинської гімназій.

За результатом змагань 1 місце посіла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» (директор Я.Постольник, вчитель Б.Андронов,), друге місце вибороли учасники команди Іванівського ліцею (директор В.Кішінський, вчитель Д. Гресь), 3-тю сходинку зайняли юні тенісисти ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О.Гончара» (т.в.о. директора Л.Пелюхня, вчитель А.Мороз).

Серед гімназій 1 місце виборола Василівська (директор О.Вазерцева, вчитель В.Вазерцев), 2 місце здобула Вільховатська гімназія (директор Т.Коваленко, вчитель Є.Яценко) і 3 місце посіла Бродщинська (директор О.Яріз, вчитель С.Митько).

Вітаємо учасників змагань.