09.12.2022 11:50

Обговорено нагальні питання сьогодення

6393053cd73a7__2.jpg

Днями, у рамках робочого візиту, народний депутат України від політичної сили «Слуга народу» Олексій Устенко та перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко зустрілися з депутатським корпусом Кобеляцької міської ради та заступником міського голови Михайлом Брейком.

У ході зустрічі були обговорені питання проведення ямкового ремонту доріг місцево значення, вивезення твердих побутових відходів, підтримки військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, були підняті питання щодо можливості збереження робочих місць у міській лікарні та стабілізації постачання електроенергії.

Питання налагодження роботи очисних споруд стало одним із найбільш актуальних. Через тривале відключення електроенергії стічні води, які потрапляють до очисних споруд, не можуть пройти всі необхідні етапи очищення, а це, в свою чергу, може призвести до забруднення навколишнього природного середовища.

По закінченню зустрічі представники політичної сили «Слуга народу» пообіцяли вирішити підняті питання максимально швидко та ефективно.

6393052b1cbfd.jpg 6393052dc24fc.jpg