07.12.2022 19:41

Інформує Головне управління ДПС у Полтавській області

6390d0a0e5033__dfs-dps2.png

Податківці Полтавщини протидіють легалізації доходів одержаних злочинним шляхом

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області протягом 2022 року відділом запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 18 фінансових операцій, що можуть бути пов'язані  з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 38 висновків аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 4 млрд 302 млн 994,97 тис грн, за наступними статтями: 37 – за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків –  2 млрд 337 млн 939,88 тис грн, 39 - за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 1 млрд 965 млн 55,09 тис гривень.

Приєднано 24 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень. Обліковано 6 кримінальних правопорушень за матеріалами відділу запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом.