07.12.2022 14:40

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

639089e491330__1-4.jpg

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, члени виконавчого комітету, активісти громадських організацій та усі мешканці громади!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Велика роль у розвитку місцевого самоврядування належить депутатам місцевих рад, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного з нас бути почутим.

Повсякденною турботою про людей переймаються і члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування і, звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні нагальних проблем.

У цей святковий день хочу побажати усім представникам органів місцевого самоврядування процвітання, натхненної, творчої праці, спрямованої на подальший розвиток кожного населеного пункту кобеляччини.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Тож бажаю усім жителям громади здоров'я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови Кобеляцької територіальної громади і України!

З повагою ‒

в.п. Кобеляцького міського голови-

секретар ради                                                              Василь Фещенко