05.12.2022 17:04 339
Нові графіки відключень світла
Сформовані нові графіки , які передбачають справедливу схему відключень – 4 години зі світлом, 2 години без світла для ВСІХ, за винятком об’єктів критичної інфраструктури. На обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ці графіки затверджені й будуть поступово впроваджуватися від сьогодні.
Нагадуємо, що вся країна у дуже скрутному становищі, й Полтавщина отримує ліміти електроенергії в 40-60% від звичайного споживання. Крім того, виросло споживання через те, що область прийняла понад 200 тис. переселенців, а також зросло навантаження на лікарні. Тому закликаюмо всіх дуже економно витрачати безцінні мегавати.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Хвилина мовчання
25/06/2026
Увага! Обробіток посівів
Усі новини