05.12.2022 14:43

Увага! Важлива інформація!

638de8461210b__photo_2022-12-05_14-40-47.jpg

Повідомляємо, що на території громади діють шість пунктів обігріву, з них два - у місті Кобеляки, які знаходяться за адресами:

• вул. Полтавська, 2 – місцевий підрозділ ДСНС, працює цілодобово - «Пункт незламності»;
  • вул. Покрівська, 43а – Комунальне підприємство «Водоканал Плюс», працює у випадку аварійного довготривалого відключення електроенергії - пункт обігріву.

У вказаних пунктах обігріву можна зігрітися, отримати гарячі напої та зарядити мобільні пристрої.

Та чотири пункти обігріву базуються на базі закладів освіти Кобеляцької міської ради, а саме:

• Світлогірський ліцей імені Антона Петровича Біленка, с. Світлогірське, вул. Молодіжна, 40;
  • Василівська гімназія, с.Василівка, вул. Центральна, 6;
  • Озерський заклад дошкільної освіти «Ромашка», с.Озера, вул. Кременчуцька, 23;
  • Шенгурівський заклад дошкільної освіти «Берізка», с. Шенгури, вул. Центральна, 21.

Даємо перелік магазинів, АЗС, аптек та закладів харчування, які працюватимуть при відключенні світла.

Магазини:

• «Маркетопт», вул. Касьяна, 28/15 (за звичайним графіком);
  • «Маркетопт», пл. Базарна, 1 (за звичайним графіком);
  • «Продуктовий маркет» («Два кума»), вул. Полтавська, 30/1 (за звичайним графіком);
  • «Магнат», вул. Касьяна, 43/16 (за звичайним графіком).

АЗС:

• ТОВ «Велес», вул. Дружби, 1Б (за звичайним графіком).
  • АЗС с.Красне, вул. Миру, 51 (за звичайним графіком)

Аптеки:

• «Гелаксі Фарм», вул. Дніпровська, 18-А, (за звичайним графіком), забезпечені генератором;
  • «Челсі+», пров. Шевченка, 5/22 (цілодобово);
  • «Подорожник», пл. Базарна, 1 (за звичайним графіком);
  • «СВ Аптека» (відділення терапії міської лікарні), вул. Шевченка, 78\109 (за звичайним графіком);
  • «Бажаємо здоров’я» вул. Мільйонна, 16/2 та вул. Пушкіна, 22/2 (за звичайним графіком);
  • «Малина», вул. Шевченка, 2А, (за звичайним графіком);
  • «Руан», вул. Шевченка, 3 та вул. Касьяна, 41/13 (за звичайним графіком).

Аптечні заклади здійснюватимуть продаж ліків виключно по готівковому розрахунку. Забезпечені ліхтариками.

Заклади громадського харчування:

• Кафе «Левада», вул. Михайлівська, 1 (за звичайним графіком);
  • Піцерія «Ван і Дан», вул. Дніпропетровська 1в (за звичайним графіком).

Окрім того, під час відключення електроенергії у вечірній час у посиленому режимі працюватиме патрульна служба, яка здійснюватися партулювання та забезпечуватиме громадський порядок.

Звертаємося до власників торгівельних закладів, аптек, АЗС та закладів громадського харчування, які мають генератори та можуть здійснювати свою діяльність під час тривалого відключення електроенергії, надати інформацію про роботу закладів за номером телефону – 0664187681 з метою інформування жителів громади на сайті Кобеляцької міської ради.