05.12.2022 11:46

Вітання з Міжнародним днем волонтерів

638dbe13609a5__Den_Volontera_Stolyarik.jpg

Шановні волонтери! Щиро вітаю вас з нагоди свята.

Волонтер – це людина, без якої не може існувати жодне суспільство. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.

В умовах сьогодення саме ви, створили ефективну систему допомоги військовим Збройних Сил України та переселенцям, які через війну змушені були покинути домівки. Попри усі труднощі, які Українській державі доводиться долати, вражає ваша згуртованість, патріотизм та небайдужість.

Шановні волонтери! Прийміть вітання з нагоди свята та сердечну дяку вам за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Щиро дякую усим, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою та наближає нашу ПЕРЕМОГУ.

В. п. Кобеляцького міського голови-

секретар міської ради                                                                  Василь ФЕЩЕНКО