02.12.2022 18:11

«Стань помітним»

638a23f5a166e__1.jpg

Від учора, на Полтавщині стартувала обласна акція «Стань помітним». Долучилися до неї і учні перших класів Кобеляцької міської територіальної громади.

Днями, вони отримають світловідбиваючі елементи (флайтери), які допоможуть їм стати видимими на дорозі у темну добу дня. Потрібні вони для того, щоб попередити випадки травмування дітей на дорозі.

Ініціатором проведення акції в області стала Полтавська обласна рада, зокрема голова облради Олександр Біленький. Її підтримали і депутати облради від фракції «ДОВІРИ».

Флайтери були передані для навчальних закладів громади депутатом Полтавської обласної ради Олегом Діденко виконуючому повноваження міського голови-секретарю міської ради Василю Фещенку та заступнику міського голови Олені Стадніковій.

Невеличкі брелоки дітки зможуть прикріпити на свої рюкзаки чи одяг та стати помітнішим у темряві. Ці світловідбивні елементи отримає кожен першокласник  громади, а вчителі проведуть роз’яснювальну роботу серед дітей щодо безпеки на дорозі.

638a23e761bc0.jpg 638a23e7e54da.jpg