02.12.2022 17:18

Запроваджено щотижневі обстеження дотримання цінової надбавки

638a179edc115__45a827496a0a9e507735bf02f1278469_XL-640x480.jpg

Сьогодні, 2 грудня, заступник міського голови Сергій Омельченко за участі представників територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби та Головного управління національної поліції в Полтавській області провів робочу нараду щодо вжиття на території Кобеляцької громади контрольних заходів за встановленням суб’єктами господарювання  цін на соціально – значущі продукти харчування на період дії воєнного стану.

Сергій Омельченко інформував, що на виконання розпорядження Полтавської обласної військової адміністрації від №16 «Про окремі заходи щодо контролю за встановленням цін суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі», з метою забезпечення цінової стабільності на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне на території громади в умовах воєнного стану розпорядженням міського голови утворено відповідну робочу групу та затверджено її склад.

У ході обговорення, з метою оперативного реагування та забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін,  недопущення їх необґрунтованого підвищення, прийнято рішення  запровадити на території Кобеляцької громади щотижневі обстеження суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі щодо дотримання ними цінової надбавки на товари, які мають соціальну значущість для населення у період воєнного стану.