02.12.2022 16:27

Визнано фіналістів V-ої Гімназіади Полтавщини з футзалу

638a0c33ab772__20221128_171749.jpg

28 листопада у спортивному комплексі «Іскра» відбулися фінальні змагання V-ої Гімназіади Полтавщини з футзалу серед команд дівчат 2006-2008 років народження.

До фіналу вийшли 7 команд: Кобеляцької, Гребінківської, Гадяцької, Градизької Лубенської міських територіальних громад та Білицької і Пришибської селищних територіальних громад.

У результаті жеребкування команди були розділені на дві групи. Зігравши матчі групового етапу, відбулися стикові зустрічі за місця.

За 5 місце грали команди Пришибської та Градизької міських громад, рахунок - 2:3.

За 3 місце змагалися Лубенська та Гадяцька міські громади, рахунок - 4:0.

За 1 місце боролися команди Кобеляцької та Гребінківської міських територіальних громад. гра закінчилась рахунком – 1:10.

Команди-призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту.

Оргкомітетом змагань було визначено кращих гравців: кращий бомбардир – Тарасенко Анастасія, кращий захисник – Цеброва Анастасія (Гребінківська міська громада), кращий гравець – Мужчіль Софія, кращий воротар – Бондарчук Крістіна (Лубенська міська громада).

Кращих гравців нагороджено цінними подарунками.