Кобеляцька громада

Полтавська область, Полтавський район

22.11.2022 12:21

Формування робочої групи по розробці проєкту Стратегії розвитку громади

На виконання рішення першого пленарного засідання двадцять шостої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.11.2022 № 9 «Про початок розроблення проєкту Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на період до 2027 року» та з метою визначення перспективних напрямків розвитку Кобеляцької громади, виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради розпочато процес підготовки Стратегії розвитку громади на період до 2027 року.

Для стратегічного планування необхідно сформувати робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

Звертаємося до зацікавлених осіб, яким небайдужа доля майбутнього нашої громади долучитися до процесу створення Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на період до 2027 року та подати свою кандидатуру для включення її до складу робочої групи.

Пропозиції щодо формування робочої групи необхідно подати до сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Кобеляцької міської ради на електронну адресу ekonomika_mr@ukr.net у термін до 05.12.2022 року.

Для більш детальної інформації звертатися за тел. (05343)3-30-64