21.11.2022 17:55

Змагання Кобеляцької міської Гімназіади з футзалу

637b9f90ad65e__football.jpg

16 листопада у спортивній залі ДЮСШ «Іскра» відбулися змагання Кобеляцької міської Гімназіади з футзалу серед команд юнаків гімназій громади.

Участь у змаганнях взяли 4 команди: Бродщинської, Василівської, Вільховатської гімназій та Кобеляцької гімназії № 3.

Змагання традиційно проходили за коловою системою. За результатом змагань Вільховатська гімназія (директор Т.Коваленко, вчитель С.Яценко) посіла 1 місце, Бродщинська гімназія (директор О.Яріз, вчитель С.Митько) зайняла 2 місце, а Василівська – (директор О.Вазерцева, вчитель В.Вазерцев) відповідно – 3 місце.

«Кращим воротарем» змагань визнано Антона Лесика (Вільховатська гімназія), «кращим гравцем» – Станіслава Машталлера (Вільховатська гімназія). Звання «кращий нападник» отримав Сергій Колишкін (Бродщинська гімназія), а «кращим захисником» став Владислав Іваненко (Василівська гімназія).