21.11.2022 17:18

Друге місце у Всеукраїнському турнірі з футзалу

637b9715eb1f5__разом-до-перемоги.jpg

15-18 листопада в м. Київ пройшов Всеукраїнський турнір з футзалу серед жіночих команд «Разом до перемоги».

Участь у турнірі взяли 6 команд, які були розділені на 2 групи.

У своїй групі дівоча команда «Лідер», яка представляла Кобеляцьку громаду, обіграла своїх суперників з команди «Авторіа» м.Одеса з рахунком 11:2. У другій грі з МСК «Дніпро» з м.Черкаси зіграли в нічию 3:3.

Посівши перше місце у групі, кобеляцькі футзалістки отримали право грати за медалі найвищого ґатунку.

У фінальному матчі команда «Лідер» поступилась лише на один м’яч команді «Будстар» (м. Київ). Гра закінчилась рахунком 6:5. За результатами ігор наші дівчата здобули 2 місце у Всеукраїнському турнірі з футзалу.

До складу команди ввійшли: Оксана Хруль, Вікторія Савченко, Ангеліна Федоренко, Анна Воскобойник (капітан), Вікторія Дубина, Юлія Поберій, Руслана Захарченко, Дар’я Гребенюк. Кращим гравцем було визнано Анну Воскобойник.

Вітаємо учасників команди та їх тренера Руслана Сабірова з отриманою перемогою.