21.11.2022 15:53

Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

637b8358c2bab__IMG_4463.JPG

21 листопада Україна відзначає одне із знакових свят в історії нашої держави – День Гідності та Свободи. Революція Гідності сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму і показала важливість національної ідеї.

Цій знаковій події була присвячена патріотична година «Територія Свободи: нація нескорених», яка пройшла в Публічній бібліотеці Кобеляцької міської ради.

На заході були присутні учні Кобеляцького ліцею №2, керівництво, працівники апарату виконавчого комітету міської ради та її структурних підрозділів.

Присутні згадали хронологію подій на Майдані, історію виникнення свята та значення понять: гідність, свобода, патріотизм. Цей захід став своєрідним нагадуванням юному поколінню про те, якою ціною здобуто свободу та новий шанс для країни стати європейською державою.

Учасники заходу мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою «У шані подвиг Героїв Майдану», яка містить документальні книги сучасних українських авторів про події на Майдані.

Присутні хвилиною мовчання  вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні і відважних захисників, які загинули під час АТО та повномасштабної війни, розв’язаної російським агресором.

Заступник міського голови Олена Стаднікова привітала присутніх зі святом та закликала до єдності задля перемоги.

У рамках заходу присутні поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка та пам’ятника загиблим учасникам АТО.

637b8333e194c.jpg 637b8338e820d.jpg 637b8342ea87d.jpg 637b8347c4ee3.jpg 637b834c90c89.jpg