21.11.2022 09:52

З Днем Гідності та Свободи!

637b2e67592ed__Без-назви-1.jpg

21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року й Революції Гідності 2013 року.

Це день, який змінив свідомість українського народу, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя. Сьогодні ми вшановуємо патріотизм та мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

В цей день, низько вклонімося Героям Небесної Сотні, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього, бійцям, що продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України у війні з російським агресором. Їх подвиг неоціненний!

Шановні жителі Кобеляцької громади, вітаю вас із Днем Гідності та Свободи, бажаю усім вам злагоди та непохитної віри у краще майбутнє. Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших домівках!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

В.п. Кобеляцького міського голови –