16.11.2022 14:59

Обговорюємо генплан міста Кобеляки

6374dffe9a324__Без-назви-1.jpg

15 листопада 2022 року відбулася робоча зустріч представників Кобеляцької міської ради та товариства з обмеженою відповідальністю «Консультаційний центр».

У ході зустрічі були обговорено генеральний план та плани зонування території міста Кобеляки. Затвердження цього документу дасть можливість отримувати найбільш повну інформацію про належність територій до відповідних функціональних зон, їх сучасне та перспективне призначення, екологічну, інженерно-геологічну ситуацію, стан забудови та інженерного забезпечення, і, в свою чергу, підвищить швидкість та ефективність прийняття рішення про віднесення територій та земельних ділянок до інвестиційно привабливих.

Нагадаємо жителям міста Кобеляки, що до 20 листопада 2022 року можна подавати у письмовому вигляді до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства апарату виконавчого комітету Кобеляцької міської ради свої пропозиції щодо генерального плану нашого міста.

6374dff241914.jpg 6374dff878fb5.jpg