15.11.2022 16:03

Увага! Щодо фінансової підтримки (допомоги) суб'єктам господарювання на конкурсних засадах

63739e0f4de27__Без-назви-2.jpg

У зв’язку з численними зверненнями підприємств (фермерських господарств) щодо пропозицій укласти договір з Міністерством аграрної політики та продовольства України на предмет фінансової підтримки (допомоги) суб’єктам господарювання на конкурсних засадах на безповоротній основі, Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОВА інформує про наступне.

Департаментом не здійснюється жодна робота з приводу заключення договорів між фермерськими господарствами та Міністерством аграрної політики та продовольства України на предмет фінансової підтримки (допомоги) суб’єктам господарювання на конкурсних засадах на безповоротній основі в сумі 26 309 000 гривень.

У зв’язку з вищевикладеним, з метою збереження активів та уникнення від дії шахраїв, та при виникненні сумнівних ситуацій звертатися безпосередньо до Департаменту агропромислового розвитку для з'ясування питання.