14.11.2022 18:06

Засідання бюджетної комісії

6372687f3aa5d__Без-назви-1.jpg

З метою підготовки до позачергової сесії міської ради, сьогодні 14 листопада, під головуванням Таміли Шевченко відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, питання яких належать до компетенції профільної комісії.

По питанню «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2022 рік» доповідав начальник фінансового відділу міської ради Андрій Дацко. Даним проєктом рішення передбачені капітальні видатки комунальному підприємству «Водоканал Плюс» для придбання обладнання та устаткування довгострокового користування.

Крім того було запропоновано внести зміни у межах фінансування, передбаченого головними розпорядниками коштів між кодами бюджетної класифікації видатків.

Також члени комісії схвалили розроблення проєкту Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на період до 2027 року.

У ході засідання були розглянуті питання, які стосуються комунальної власності міської ради та інші.

Всі проєкти рішень було рекомендовано включити до проєкту порядку денного позачергової сесії міської ради.

637268751ef48.jpg