14.11.2022 17:41

Відбулося засідання постійної комісії з АПК

6372631916046__Без-назви-1.jpg

14 листопада 2022 року відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку під головуванням Миколи Андрієнка.

У засіданні взяли участь члени профільної комісії, депутат Полтавської районної ради Олег Решетило та спеціалісти апарату виконавчого комітету міської ради.

Депутати обговорили питання, які заплановано розглянути на позачерговій сесії міської ради. Серед них – внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, надання у тимчасове користування (оренду) земельних ділянок, затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та інші.

У ході роботи, члени профільної комісії додатково внесли до проєкту порядку денного сесії три питання та кілька зняли на доопрацювання.

Загалом комісія рекомендувала включити до проєкту порядку денного двадцять п’ятої позачерговій сесії міської ради восьмого скликання 16 питань.

6372630ad6973.jpg 6372630eee0d3.jpg