11.11.2022 15:55

Питання опалення в школах вирішується

636e54a2c227b__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

За інформацією начальника відділу освіти Наталії Коваль питання опалення двох міських закладах освіти – ліцей № 1 та № 2 вирішено. Від учора котельні запрацювали.

Стосовно Світлогірського ліцею, то в ньому опалення буде ввімкнено з понеділка, 14 листопада поточного року.

По цих навчальних закладах, які опалюються альтернативними видами палива, були певні труднощі, через що офіційний опалювальний сезон у них розпочався із затримкою.

Питання по опаленню Придніпрянського ліцею наразі вирішується. Відділом освіти замовлено котел, акумулятори, визначено місце, де буде встановлено твердопаливний котел. Для підключення нового обладнання необхідно щонайменше два тижні.

Всі інші шкільні, позашкільні та дошкільні заклади освіти громади опалюються у звичному режимі.