09.11.2022 16:47

Міська Гімназіада школярів

636bbe52b1a98__20221109_094536.jpg

Сьогодні, 9 листопада, у спортивній залі «Іскра» відбулися змагання з футзалу серед дівочих команд гімназій та ліцеїв навчальних закладів громади.

У змаганнях взяли участь команди Бродщинської, Василівської гімназій та Кобеляцької гімназії № 3.

За результатами ігор 1 місце посіла команда Бродщинської гімназії (вчитель С.Митько, директор О.Яріз), 2 місце - команда Кобеляцької гімназії № 3 (вчитель Ю.Алексенко, директор Т.Масич), а 3 місце за командою Василівської гімназії (вчитель В.Вазерцев, директор О.Вазерцева).

Кращим воротарем змагань визнано Ірину Побережко (Кобеляцька гімназія №3), кращим захисником Діану Наливайко (Василівська гімназія) та кращим гравцем Єлизавету Прокоф’єву (Бродщинська гімназія).

У змаганнях взяли участь команди ОЗ Кобеляцький ліцей № 1 та ОЗ Кобеляцький ліцей № 2 ім.О.Гончара.

За результатом ігор між футбольними командами опорних закладів громади Кобеляцького ліцею № 1 та ОЗ Кобеляцький ліцей № 2 ім.О.Гончара перемогу отримав ОЗ Кобеляцький ліцей №2 (вчитель М.Крикун, директор О.Стаднікова).

Кращим захисником змагань визнано Марину Гордю (ОЗ Кобеляцький ліцей №1), кращим гравцем - Дар’ю Гребенюк (ОЗ Кобеляцький ліцей №2 ім.О.Гончара), а кращим воротарем Єлизавету Гуєвську (ОЗ Кобеляцький ліцей №2 ім.О.Гончара).

За інформацією директора ДЮСШ Руслана Сабірова

636bbda17fbf2.jpg 636bbda19be6f.jpg