09.11.2022 09:12

Шановні працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

636b5425018fe__0903f251e4eee28a6fe794688a580f88_XL.jpg

Прийміть щирі вітання з нагоди свята!

Ваша професія особлива. Ви – працівники клубних установ, бібліотекарі, викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, фахівці музейної справи – даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте Кобеляччину, примножуєте її успіхи і досягнення. Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, високих професійних злетів та невичерпної наснаги! Нехай ніколи не згасне творчий вогник у ваших серцях!

З повагою –

В. п. Кобеляцького міського голови-

секретар міської ради                                                           Володимир ЖУКОВ