08.11.2022 16:28

Краща ДЮШКа та тренер-викладач з футболу – Сабіров Руслан

636a678457df0__A0E99ACB-66EA-476E-B36C-25FB75583F07.jpg

Кобеляцька дитячо-юнацька спортивна школа, яку очолює директор Сабіров Руслан цього року нагороджена 7 грамотами Полтавського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Також нагородами був відзначений і директор школи – Руслан Сабіров.

• за вагомий внесок у справу розвитку фізичного виховання і спорту серед учнівської молоді на Полтавщині;
  • за вагомий внесок в організаційну роботу ДЮСШ;
  • за І місце в Обласному огляді-конкурсі ДЮСШ, СДЮСШОР системи освіти по показникам підготовки спортсменів та команд до змагань з олімпійських видів спорту у номінації – Кращий тренер-викладач з футболу;
  • за І місце в Обласному огляді-конкурсі ДЮСШ, СДЮСШОР системи освіти по показникам підготовки спортсменів та команд до змагань з неолімпійських видів спорту у номінації – Кращий тренер-викладач з фут залу (міні-футболу).

Також Кобеляцька дитячо-юнацька спортивна школа нагороджена грамотами

• в обласному огляді–конкурсі ДЮСШ та СДЮСШОР системи освіти у номінації – краща школа;
  • як краща команда юнаків 2007 р.н. у футболу;
  • як краща команда дівчат 2005-2006 р.н. з футболу Кобеляцької ДЮСШ.

Вітаємо учасників та переможців спортивних змагань. Вітаємо керівника та тренерів школи, які докладають зусиль для популяризації здорового способу життя серед молоді та юнацтва.