08.11.2022 10:21

Переможці обласного вокального конкурсу

636a1171d7e44__Графика-конкурс.jpg

Нещодавно комунальна установа «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради провела в онлайн форматі відкритий регіональний конкурс дуетів, тріо, квартетів, вокальних ансамблів.

Метою проведення мистецького заходу є збагачення репертуару високохудожніми творами, виявлення і підтримка нових вокальних ансамблів, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини та популяризація творчості українського поета-пісняра, видатного земляка – Дмитра Омеляновича Луценка.

У відкритому регіональному мистецькому конкурсі участь взяли вокальні колективи закладів культури Кобеляцької міської територіальної громади.

Члени журі високо оцінили художній рівень, вокальні дані та артистизм учасників аматорських колективів Кобеляцького краю і нагородили Дипломами  І ступеня  Департаменту культури і туризму Полтавської військової адміністрації:

- вокальний дует у складі Едуарда Стряпана та Катерини Сердюк Світлогірського сільського будинку культури, керівник Едуард Стряпан;

- вокальний квартет «Тоніка» Морозівського сільського клубу,  керівник Леся Крупка;

- вокальний ансамбль викладачів «Вікторія» Кобеляцької дитячої музичної школи, керівник Вікторія Татарко;

- народний аматорський театр Кобеляцького ЦКД.

Напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва бажаємо всім художнім колективам, працівникам закладів культури мирного неба, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку і збереження духовних надбань Кобеляччини та України.

636a1061c73fd.jpg 636a1061cee23.jpg 636a10630601c.jpg 636a10630619e.jpg