04.11.2022 20:34

Гімназіада Кобеляцької громади продовжується

636561668a13a__IMG-5ff73a61246f079b0cc0bc3fc13fda6a-V.jpg

04 листопада на базі спортивного комплексу «Іскра» відбулися змагання V Гімназіади Кобеляцької громади з футзалу серед юнаків. У змаганнях взяли участь 5 команд: Шенгурівського, Озерського, Іванівського ліцеїв, ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» та ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О.Гончара».

Змагання пройшли за коловою системою. У результаті зіграних ігор місця розподілилися таким чином: 1 місце – ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О.Гончара» (директор О.Стаднікова, учитель О.Золотухін), 2 місце зайняв Шенгурівський ліцей (директор Т.Коваль, учитель В.Ярмоленко), а 3 місце - ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» (директор Я.Постольник, учитель Б.Андронов).

«Кращим воротарем» визнано Богдана Білоконя, «Кращим гравцем» – Матвія Луценка, обидва юнаки є учнями ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. О.Гончара»). Звання «Кращий захисник» отримав Михайло Брейко (Шенгурівський ліцей), а «Кращим нападником» став Іван Киценко (ОЗ Кобеляцький ліцей №1).

За інформацією директора ДЮСШ Руслана САБІРОВА