03.11.2022 15:49

ІІ місце у Чемпіонаті області з футзалу

6363c844304d7__20221101_150737.jpg

01 листопада в Гребінці відбувся Чемпіонат області з футзалу серед дівчат 2008-2010 років народження.

Участь у змаганнях взяло 4 команди за коловою системою.

Футзалістки Кобеляцької ДЮСШ у першій зустрічі з господарями змагань зіграли напружену гру, яка закінчилась рахунком 1:1.

У другій грі дівчата поступились команді з м. Полтава з рахунком 0:8. Третя гра з однолітками з м. Лубни завершилась переконливою перемогою 14:1.

За кращим показником – різницею забитих та пропущених м’ячів – наші футзалістки посіли ІІ місце.

І місце – за командою ДЮСШ ім. Бутовського з м. Полтава, ІІІ – здобула команда ДЮСШ м. Гребінка.

Кращими гравцями у нашій команді визнано Вікторію Жук та Марину Гордю.

До складу команди також ввійшли: Юлія Сабірова (капітан), Ліза Гуєвська, Іванна Жук, Анастасія Буйнецька, Руслана Пашко та Поліна Лукашова.

Команди-призери нагороджені кубками, медалями, грамотами, а кращі гравці – солодкими подарунками.

Руслан САБІРОВ, директор ДЮСШ